Новостройки Ирпеня и Киево-Святошинского района

Маршрутное такси по новой дороге Ирпень-Киев

Маршрутное такси по новой дороге Ирпень-Киев.
13 января 2012 года отдел перевозок ООО "Ірпінське АТП-13250" обрадовало жителей Ирпеня и проинформировав о начале работы новых маршрутов Киев-Ирпень, которые будут ездить по новой дороге.
    «В связи с открытием новой дороги Киев-Ирпень, вводятся в работу два новых маршрута:
- № 379: начало движения от комплекса «Дубовый гай» до станции метро «Академгородок», через улицу Карла Маркса; 
- № 420: от остановки  «БКЗ» по улице ІІІ Интернационала  до станции метро «Академгородок».
Стоимость проезда – 6 гривен.
Маршрут №420 от остановки «БКЗ» начинает работать с 26 января. Первый рейс в 6:00 утра с интервалом в 30 минут. 
Маршрут №379 от комплекса «Дубовый гай» начнет работу с 1 февраля.  
Таким образом по новой дороге Киев-Ирпень запущено полноценное транспортное сообщение.
Официально о дороге Киев-Ирпень
13 января состоялось праздничное открытие движения по новой дороге Киев-Ирпень.
В мероприятии приняли участие Премьер-министр Украины Николай Азаров, первый заместитель главы Укравтодора Николай Мездрин, глава КГГА Александр Попов, губернатор Киевской области Анатолий Присяжнюк, городской голова Ирпеня Владимир Скаржинский и представители строительных организаций.

Вот что пишет об этом сайт Укравтодора:

13 січня 2012 року відбулося урочисте відкриття руху на новозбудованій ділянці автодороги Київ – Ірпінь.
У заході взяли участь Прем’єр-міністр України Микола Азаров, перший заступник Голови Укравтодору Микола Мездрін, голова КМДА Олександр Попов, голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк, міський голова м. Ірпінь Володимир Скаржинський, представники дорожньо-будівельних організацій.
Збудована ділянка дороги Київ – Ірпінь протяжністю 5,8 км має 4 смуги руху, ширину проїжджої частини 15 м, покриття зі щебенево-мастикового асфальтобетону площею 99200 кв. м. Ще на початку 2011 року під’їзд до м. Ірпінь розпорядженням Кабінету Міністрів України був включений до переліку об’єктів, задіяних до підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату з Європи 2012 року з футболу, з метою його розбудови і забезпечення належного транспортного сполучення між столицею та м. Ірпінь.
У своєму виступі під час урочистої церемонії відкриття Прем’єр-міністр України Микола Азаров зауважив, що в минулому 2011 році вперше за період незалежності України Укравтодором було збудовано 2 тисячі кілометрів нових автодоріг. За його словами, протяжність дорожньої мережі країни становить 180 тис. км, з яких 60–70 тисяч – це автомагістралі та дороги державного значення. Для того, щоб найближчим часом привести їх до належного стану, потрібно будувати приблизно 10 тис. кілометрів у рік, тобто в п’ять разів збільшити обсяги дорожнього будівництва.
«Я дуже радий, що сьогодні невелике в масштабах країни завдання вирішено. Сьогодні цією дорогою можуть рухатися автомобілі й автобуси. Далі ми запустимо тролейбус, перенесемо лінію електропередач, а у травні дорогою зможуть користуватися й водії великовантажного автотранспорту. Також до кінця року запустимо рух тролейбусів», – підкреслив Глава Уряду.
Окрім того, Микола Азаров наголосив, що підвищити рівень зарплат і пенсій можна за рахунок розвитку економіки, чому сприятиме реалізація масштабних інфраструктурних проектів. Для цього потрібно будувати та модернізувати країну. Інакше не буде надійної основи для соціального розвитку.
Роботи на об’єкті, замовником яких був визначений Укравтодор, виконувалися швидкими темпами (у 2–3 зміни) із залученням численних вітчизняних дорожніх організацій та із застосуванням новітніх матеріалів і технологій. Також було здійснено перевлаштування великої кількості інженерних комунікацій, зокрема трьох діючих магістральних газопроводів високого тиску ДК «Укртрансгаз», лінії електропередач ПЛ 330 кВ (Центральної енергосистеми України) та 110 кВ (ПАТ «Київенерго»), двох ліній побутової каналізації (КП «Ірпіньводоканал»), 18 кабельних ліній 10 кВ тощо.

http://www.ukravtodor.gov.ua/clients/ukrautodor.nsf/0/88CEB803BE385B0FC225798400498F23