ЖК Киевский

Житловий комплекс «Киевский»

Адреса: м. Ірпінь, вулиця Університетська 2/1

Кількість будинків – 5

Ввід в експлуатацію – будинки: № 1, №2, № 4, № 5 – введені в експлуатацію та заселені;
Будинок № 3 – вводиться в експлуатацію II квартал 2017 року

Зовнішні стіні - цегла, утеплювач, облицювальна цегла 

Утеплення - пінополістирол

Оздоблення фасадів – облицювальна цегла

Поверховість – 10-12

Опалення – індивідуальне, у кожній квартирі газовий двоконтурний котел

Комунікації – вода, каналізація, світло - централізовані, міські

Паркінг – наземний паркінг на території комплексу

Нежитлові приміщення – розташовані у цокольних та на перших поверхах 

Транспорт – зупинка маршруток «Офіс» №379, 422

Комплекс вигідно розташований відносно нової сучасної дороги на Київ, час у дорозі громадським транспортом складає 15 хвилин, особистим - 8 хвилин до київської ст. м. Академмістечко. У 50-ти метрах від будинків розташовані зупинки громадського транспорту. Курсують маршрутні таксі № 397 і № 422, численні попутки.

Планування квартир >>

Хід будивництва >>

Навпроти комплексу розкинувся міський ландшафтний парк «Центральний» - найбільший в Ірпені та з цілодобовою охороною.

У мікрорайоні «Київський», в якому розміщений наш і інші житлові комплекси, активно розвивається соціально-побутова інфраструктура, в кроковій доступності загальноосвітня школа, дитячий садок, дитячі студії та секції на будь-який смак, численні магазини, кафе, салони краси, аптеки, спортивні зали та ін.

Ірпінь - це велике місто, наша міська влада уважно стежить за сферою охорони здоров'я, тут є дитячі та дорослі поліклініки, лікарні, медичні лабораторії, аптеки і навіть військовий госпіталь з високопрофесійними фахівцями.

Що стосується інженерної інфраструктури - всі мережі нові і були заведені на будівельну ділянку житлового комплексу «Киевский» до початку виконання будівельних робіт.

По завершенню будівництва останнього будинку, комплекс «Киевский» замкнуть по периметру, встановлять пункти охорони і відеоспостереження.

Після отримання інвесторами права власності на квартири, компанія продовжує піклуватися про всі будинки, що вона побудувала.

Ірпінь - це динамічно-зростаюче місто в оточенні соснового лісу, тому тут є абсолютно всі об'єкти інфраструктури, необхідні для комфортного життя і все це на зручній відстані.

Реалізацію квартир в ЖК «Киевский» здійснює компанія «Нове житло», яка займається продажем готового і споруджуваного житла від надійного забудовника, без посередників і прихованих переплат. Компанія «Нове житло» вже давно працює на ринку нерухомості міста Ірпеня, користується гарною репутацією і заслужила довіру з боку покупців.

Строительство ЖК Киевский в Ирпене Строительство ЖК Киевский в Ирпене Строительство ЖК Киевский в Ирпене