ЖК ЯНТАРНЫЙ

ЖК Янтарный, новостройка Ирпеня

Житловий комплекс «Янтарний»

Адреса: м. Ірпінь, вулиця Соборна, 1-Г

Кількість будинків – 3

Ввід в експлуатацію – будинки: № 1, № 3 – введені в експлуатацію та заселені;
Будинок № 2 – вводиться в експлуатацію II квартал 2017 року

Зовнішні стіні - цегла, утеплювач, облицювальна цегла 

Утеплення - пінополістирол

Оздоблення фасадів – облицювальна цегла

Поверховість – 10

Опалення – індивідуальне, у кожній квартирі газовий двоконтурний котел

Комунікації – вода, каналізація, світло - централізовані, міські

Паркінг – наземний паркінг на території комплексу

Нежитлові приміщення – розташовані у цокольних та на перших поверхах 

Транспорт – зупинка маршрутних таксі №420 до ст.м. «Академмістечко», №400 до ст.м. «Житомирська».

Планування квартир >>

Видео >>

ЖК Янтарний, Ирпень

 Більше фото>>

 Житловий комплекс «Янтарний» розташований майже при в'їзді в місто Ірпінь на вулиці Соборна – центральній та найважливіший дорозі Ірпеня, в житловому районі і безпосередній близькості від центру міста.

У 20-ти метрах від будинків проходять маршрутні автобуси №420, №422  і попутки повідомленням Ірпінь - Київ (ст. м. Академмістечко, Житомирська відповідно), рух здійснюється по новій швидкісній автомагістралі. Час в дорозі громадським транспортом становить 15 хвилин, особистим - 8 хвилин до ст. м. «Академмістечко» в Києві.

З огляду на те, що новий комплекс розташований в житловій частині міста, тут вже давно працюють магазини, аптеки, різні сервіси та послуги, спортивні зали, секції, поруч загальноосвітня школа, садок. Від Янтарного дуже зручно добиратися в центр, можна пішки, що займе 10 хвилин. У центрі міста облаштовані ландшафтні парки і центральна пішохідна вулиця, побудований кінотеатр, ресторани і затишні тематичні кафе, готель, дитячі студії розвитку, магазини, поштові та телекомунікаційні сервіси. Окрему увагу міська влада приділяє сфері охорони здоров'я, в місті функціонують поліклініки, лікарні, медичні лабораторії, аптеки і навіть військовий госпіталь.

Що стосується інженерної інфраструктури - всі мережі нові і були заведені на будівельну ділянку житлового комплексу «Янтарний» до початку виконання будівельних робіт.

По завершенню будівництва останнього будинку комплекс буде закритий по периметру, встановлені пункти охорони і відеоспостереження.

Після отримання інвесторами права власності на квартири, компанія продовжує піклуватися про всі будинки, що вона побудувала.

Ірпінь - це динамічно-зростаюче місто в оточенні соснового лісу, тому тут є абсолютно всі об'єкти інфраструктури, необхідні для комфортного життя і все це на зручній відстані.

Реалізацію квартир у ЖК «Янтарний» здійснює компанія «Нове житло», яка займається продажем готового і споруджуваного житла від надійного забудовника, без посередників і прихованих переплат. Компанія «Нове житло» вже давно працює на ринку нерухомості міста Ірпеня, користується гарною репутацією і заслужила довіру з боку покупців.

Генеральный план застройки ЖК Янтарный в Ирпене